| Place of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Certification: | CE |
| Model Number: | MC04-1-1 |
| Minimum Order Quantity: | 100set/<100 |
| Price: | Factory price/Genuine retail price |
| Packaging Details: | All packages are packaged in standard export 5-layer yellow cartons |
| Delivery Time: | 7-15days |
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 5000 Piece/Pieces per Month |
| Material: | Silica Gel + Copper | Color Temperature(CCT): | 2700K (Soft Warm White) |
|---|---|---|---|
| Light Source: | LED | Input Voltage(V): | AC 85-265V |
| Lifespan (hours): | 30000 | Product Name: | Floor Standing Lamps |
| Light Color: | 3-color Light/Dimmable | ||
| Highlight: | Luxury teardrop glass pendant light,Big size transparent chandelier,Hotel lobby glass chandelier |
||
| Application | Living Room, Hotel Lobby, Restaurant |
| Body Material | Metal |
| Shade Material | Glass |
| Input Voltage | 110-240V |
| Color Temperature | 4100K (Neutral White) |
| Luminous Flux | 8000-10000 lm |
| Color Rendering Index | 80 Ra |
| Beam Angle | 50° |
| Dimmer Support | Yes |
| Lifespan | 30,000 hours |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | MC04-1-1 |
| Selling Units | Single item |
| Package Size | 50×50×50 cm |
| Gross Weight | 8.000 kg |
| Packing | Foam + Carton |
| MOQ | 1 PCS |
| Payment Terms | Western Union, T/T, PayPal |
| Delivery Time | 3-7 working days for small batches |