| Place of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | ZSHONORHIGH, SIDEREAL |
| Certification: | CE |
| Model Number: | ABM-YT-251208 |
| Minimum Order Quantity: | 100set/<100 |
| Price: | Factory price/Genuine retail price |
| Packaging Details: | All packages are packaged in standard export 5-layer yellow cartons |
| Delivery Time: | 7-15days |
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 5000 Piece/Pieces per Month |
| Lamp Body Size: | D28*H171CM | Material: | Silica Gel + Copper |
|---|---|---|---|
| Color Temperature(CCT): | 2700K (Soft Warm White) | Light Source: | LED |
| Input Voltage(V): | AC 85-265V | Lifespan (hours): | 30000 |
| Product Name: | Floor Standing Lamps | Light Color: | 3-color Light/Dimmable |
| Highlight: | faux marble floor lamp,classic marble sculpture lamp,living room marble ornament light |
||
| Input Voltage | AC110-240V |
| Application | Hotel, Residential |
| Light Source | LED |
| Color Temperature | 3000K (Soft Warm White) |
| Lifespan | 50,000 Hours |
| Luminous Efficiency | 90 lm/w |
| Color Rendering Index | 90 Ra |
| Design Style | Modern |
| Lamp Body Material | Marble |
| Shade Material | Marble |
| Control Mode | Switch Control |
| Dimmer Support | Yes |
| Lamp Size | 45×165cm |
| Base Type | E27 |
| Warranty | 3-Year |
| Product Weight | 8 kg |